На Тернопільщині депутати від “Свободи” побилися з мером-регіоналом

Партія регіонів заявила про напад місцевих депутатів від ВО “Свобода” на мера Збаража Тернопільської області. У “Свободі” розповідають іншу версію події: мер сам напав на активістів, які хотіли викрити його у зловживаннях.

Як повідомили в Партії регіонів, напад на мера міста Михайла Бочарова, обраного від ПР, стався 4 березня у приміщенні міськвиконкому.

“Під час сесії Збаразької міської ради представник ВО “Свобода”, який не є депутатом міської ради, намагався роздавати листівки, що містили наклепницьку інформацію. Як міський голова Бочаров заборонив йому це робити, що викликало невдоволення з боку депутатів-“свободівців”, – йдется у повідомленні.

За даними Партії регіонів, після сесії Бочаров попросив розповсюджувача листівок дати пояснення з приводу наклепницької інформації і викликав представника міліції.

“Однак депутат Збаразької районної ради від “Свободи” Юрій Дмитришин у насильницький спосіб намагався перешкодити діям голови. Він та ще четверо депутатів–”свободівців” Збаразької міської ради з погрозами фізичного насильства та нецензурною лайкою вдерлися у приміщення міськвиконкому, брутально виламавши двері. Під час нападу міському голові завдано тілесних ушкоджень, також пошматовано одяг”, – йдеться у повідомленні.

Після цього з високим артеріальним тиском Бочарова доставили до лікарні, заявили у ПР. Міський голова Збаража звернувся до правоохоронних органів з приводу інциденту.

У свою чергу у ВО “Свобода” заявляють, що саме Бочаров, якому ще 24 грудня 2/3 депутатського складу міськради висловили недовіру, почав завдавати тілесних ушкоджень представнику “Свободи”.

У її повідомленні вказано, що депутати Збаразької міськради від “Свободи” та член молодіжної організації “Сокіл” Павло Попельовський роздавали у сесійній залі “Депутатський вісник”, в якому була надрукована відповідь Збаразького РЕМ ВАТ “Тернопільобленерго” на депутатське звернення. У віснику стверджувалося, що “міський голова Збаража Бочаров М.Г. завдав збитків безобліковим споживанням електроенергії на суму 3,295 тис. грн”.

“Іншими словами, Бочаров крав електроенергію, що, зрештою, після передачі справи у суд і визнав, і сплатив цю суму в енергокомпанію. Але дізнавшись, що цю інформацію розміщено у “Депутатському віснику”, Бочаров накинувся на 18-річного Попельовського та, штовхаючи і б’ючи у спину, потягнув його на другий поверх, де разом з директором Збаразького ринку хлопця штурхали, били в спину, обзивали, шарпали, утримуючи двері”, – йдеться у повідомленні ВО “Свобода”. За даними прес-служби, місцеві депутати зуміли відчинити двері та вирвати Попельовського з рук мера.

Після інциденту депутати міської ради від ВО “Свобода” звернулися до начальника Збаразького райвідділу УМВС та начальника УМВС України у Тернопільській області, а також до прокурора Збаразького району та прокурора Тернопільської області з метою відреагувати на дії міського голови Збаража.

clipnews