„Музика трьох століть” зіллється у стінах Закарпатської обласної філармонії (фото відео)

У великому залі Закарпатської обласної філармонії 4 квітня відбудеться концерт. У ньому буде представлена музика трьох століть, композиторів XVIII-XXст.. У концерті гратимуть дівчата, вихованці Київської музичної спеціалізованої школи. Більшість виконавиць – уродженки нашого краю.

У першому відділенні концерту звучатиме музика у супроводі клавесину. Це звучання рідкісне для нашої області. Тріо: флейта, віолончель та клавесин – цікаве тембральне поєднання. Саме воно є характерним для XVIIIст., для нього написано багато творів.

У другому відділенні дівчата зіграють музику композиторів XIX-XXст. уже в супроводі фортепіано. Оскільки твори звучатимуть у класичному виконанні, то й інструменти використовуються відповідні для даних століть.

Організаторка концерту Алеся Фіщенко-Пулей відмітила, що зал філармонії дуже хороший. Він надовго залишається у пам’яті. Музиканти, які грали на цій сцені хоча б раз, прагнуть на неї повернутися, щоб продемонструвати свою творчість.

Загалом, у програмі звучатимуть твори композиторів: А-Т. Віталі, Дж. Саммартіні, Дж. Пешетті, А. Вівальді, Дж. Перголезі, Ф. Ліста, Д. Поппера, С. Рахманінова, М. Скорика, І. Шамо.

Ведуча програми: музикознавець Наталья Піцур.

Виступатимуть лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів:

Дар’я Фіщенко(флейта)^

Валерія Бартош (клавесин, фортепіано)^

Катерина Банник (віолончель)^

Ольга Несух-Чундак (концертмейстер).

Місце проведення: великий зал Закарпатської обласної філармонії.

Дата: 04.04.2011р.

Початок о 18.30.

Довідки за тел.: 63-05-43, 63-05-44.

clipnews