Міліція назвала версії жорстокого вбивства судді Шевченківського райсуду

Міліція назвала версії вбивства судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова. Серед основних версій – замовлене вбивство, пов’язане з виконанням професійних обов’язків, з особистої неприязні і побутова причина.

Розглядаються також версії нападу з метою пограбування і випадкового вбивства (Зубкова могли переплутати з кимось іншим), – пише видання “Сегодня”.

Як повідомлялося, у Києві ввечері, 21 березня, у під’їзді свого будинку на вул.Голосіївська було вбито суддю Зубкова.

Як повідомив прес-офіцер Голосіївського райвідділу Юлія Мусташ, про подію повідомили мешканці будинку, які виявили тіло. “До нас виклик надійшов о 18:15. Зараз на місці події працюють співробітники нашого райуправління”, — сказала вона.

Начальник прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у місті Києві Володимир Поліщук, повідомив, що потерпілому було нанесено “кілька ножових і одне вогнепальне поранення”.

У Зубкова були тільки ключі від квартири. “Портфеля, грошей, інших цінностей не виявилося. Кілера поки не затримано, немає підозрюваних і свідків події. Мешканці будинку кажуть, що нікого з незнайомих до НП не бачили.

За фактом вбивства порушено кримінальну справу.

Колеги про вбитого відгукуються виключно позитивно, відзначаючи, що це була порядна, врівноважена людина, і не скнара. За словами одного з працівників суду, Зубков допрацьовував останні дні, готуючись перейти в Апеляційний госпсуд Києва.

“Знаю його як досвідченого суддю, який вів переважно цивільні справи, — сказав один із керівників Шевченківського райуправління міліції. – Хто і за що з ним так жорстоко розправився? Можливо, все-таки помста когось з ображених?”.

На причетність до злочину вже перевіряється киянин, який розмістив в Інтернеті гнівний лист на адресу судді, який нібито незаконно виселив його з квартири, вирішивши суперечку на користь комерційної структури. Зубков вів також справи щодо скандального будівництва на Гончара і низку інших.

clipnews