Команда Погорєлова безкарно обкрадає ужгородців

Як вже повідомлялось раніше, журналісти «Європейського медіа-центру» на підставі численних звернень до редакції від мешканців Ужгорода, здійснили перевірку випадкових вулиць міста стосовно підготовки їх до туристичного сезону. В ході перевірки цих звернень як першого, так і другого разу було виявлено, що обласний центр перебуває в жахливому стані через систематичне невиконання працівниками міської ради своїх прямих обов’язків, а саме організації роботи комунальних служб, які відповідають за прибирання міста. Варто зазначити також, що попри невиконання міськрадою своєї роботи, мешканці Ужгорода справно повинні сплачувати в казну міста немалі суми за роботу цих самих комунальних служб.

І ось в комунальній газеті «Ужгород», яка є офіційним виданням ужгородської міської ради та фінансується, знову ж таки, за кошти мешканців обласного центру, публікуються заходи, направлені на «покращення санітарного стану міста». Згідно з цим повідомленням, працівники промислових підприємств, фізичні та юридичні особи, суб’єкти господарювання, власники приватних житлових будинків, студенти та викладачі УжНУ, ЗакДУ, Ужгородського комерційного технікуму, ЗОШ I-III ступенів міста, НВК, ДНЗ, працівники Центральної міської лікарні, поліклінік Ужгорода, працівники перетинального центру, словом – всі працівники бюджетних закладів міста повинні цілий місяць прибирати місто та вивозити сміття, обрізати кущі та дерева, проводити побілку дерев і видаляти чагарники. Тобто виконувати роботу, за яку справно щомісяця сплачуються кошти як цими самими структурами, так і звичайними мешканцями міста. Виконувати роботу комунальних служб, на які щомісяця з міської ради виділяються значні кошти, а це сотні тисяч гривень щомісяця.

І ось тут виникає безліч логічних та обґрунтованих запитань. Зокрема, чому міська рада, замість того, аби забезпечувати належну роботу комунальних служб міста, змушує займатись комунальним господарством медичних працівників та освітян? Чому лікарі, які повинні обслуговувати населення та надавати медичну допомогу всім, хто її потребує, повинні прибирати та вивозити сміття з міста? Чому студенти, що заплатили за навчання, повинні займатись побілкою стовбурів дерев, замість КП «Агромікс», якому міська рада щомісяця виділяє круглу суму з бюджету за цю роботу? І, нарешті, куди йдуть, власне, ці кошти, які сплачує населення обласного центру Закарпаття, якщо комунальні підприємства міста не займаються міським господарством, а лише списують на свої рахунки бюджетні кошти за роботу, яку виконують мешканці міста, студенти, лікарі, вчителі та викладачі вузів і ПТУ самотужки?

Зробити висновок з цих запитань зовсім не складно. Через ретельно обдумані корупційні схеми міської влади та відчуття повної безкарності Віктором Погорєловим, який працює в інтересах Балоги та його прихвоснів з ЄЦ, Ужгород повинен сам вирішувати свої наболілі питання, в той час як мільйони бюджетних коштів осідають в кишенях чиновників-комунальників та керівництва міста. Таким чином, обкрадаючи населення міста, погорєлівська команда вже вкотре доводить, що вона не має наміру займатись проблемами міста, а зайнята лише набиванням власних кишень.

Однак, забуваючи про те, навіщо їх обирали люди на їх керівні посади, депутати на чолі з мером перестали усвідомлювати, що рано чи пізно, доведеться відповідати перед законом. Адже правоохоронні органи та прокуратура не можуть вічно заплющувати очі на розкрадання державного бюджету.

clipnews