Відповідно вже зараз можна виділити додатково приблизно 5 млрд. гривень на розвиток регіонів – на будівництво доріг, лікарень, інших соціальних об’єктів, які необхідні людям.
І Верховна Рада повинна розглянути питання змін до бюджету в першу чергу, підкреслив Президент України 14 березня на зустрічі з Головою парламенту Володимиром Литвином, з лідерами парламентських фракцій, що входять у правлячу коаліцію, та з Першим віце-прем’єром Андрієм Клюєвим.
Президент України також наголосив на необхідності прискорення ухвалення антикорупційних законів, без яких неможливо вести ефективну боротьбу з корупцією. Особливо важливе законодавство, яке лібералізує регуляторну політику, зазначив Президент.
«Знаю, який шалений спротив проти дерегуляції чинить чиновник, який хоче, щоб його не можна було обійти в тій ділянці, яка стосується всіляких дозволів і яка є благодатним полем для хабарництва. Але ми повинні тут бути наполегливими і послідовними. Лібералізації регуляторної політики нема альтернативи», – сказав Президент.
Закони про корупцію та дерегуляцію – важливі складові програми економічних реформ. Економічні реформи потребують прийняття цілої низки невідкладних законопроектів, які вже опрацьовані і у відповідній послідовності, передбаченій у програмі економічних реформ, надходять до Верховної Ради України, – відзначалося на зустрічі Президента з Головою парламенту, Першим віце-прем’єром та лідерами парламентських фракцій, що входять у коаліцію.