Члени Чопського виконкому заслухали та вирішили ряд питань

Основним питанням був звіт про викання рішення виконкому про роботу Управління міського господарства щодо впорядкування адресного господарства в місті. Начальник управління повідомив про те, що протягом останніх років робота управління була направлена на обробку існуючих документів з метою впорядкування адресного господарства.
Було заслухано заступник міського голови, керуючого справами Лариси Ступак про план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2011 року. Серед основних: „Про виконання місячника санітарної очистки та благоустрою території міста”, „Про виконання бюджету міста за І квартал 2011 року”, „Про роботу Ужгородського районного комунального підприємства (бюро) технічної інвентаризації та реєстрації прав на нерухоме майно по обслуговуванню мешканців м.Чоп протягом 2010 р.” та інші нагальні питання.
По двом питанням „Про встановлення тарифів на вивезення твердих побутових відходів” та „Про встановлення тарифів на водовідведення” інформувала начальник відділу економіки та власності Олена Яловчук. Згідно прийнятого рішення було збільшено вартість на вивезення твердих побутових відходів та водовідведення.
В ході засідання було розглянуто ряд інших питань.

Діана Вашко

clipnews