Звільнені газовики відключили газ 7 багатоповерхівкам Черкас

У Черкасах правоохоронці затримали чоловіків, що днями залишили без комунальних благ мешканців семи багатоповерхівок міста. Перекривши газові вентилі, чоловіки залишили будинки майже на добу без газу.

Про це 11 лютого повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Черкаській області.

Як з’ясували правоохоронці, газову диверсію влаштували двоє колишніх працівників ВАТ “Черкасигаз”. Таким чином вони хотіли помститися за звільнення з роботи.

Колишні співробітники газопостачальної компанії разом зі ще одним товаришем, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, йдучи повз двори будинків міста, перекривали вентилі подачі газу.

У результаті їх неправомірних дій постраждали мешканці 7 будинків обласного центру.

“Мешканці були вкрай незадоволені, стурбовані та налякані, бодай один неправильний рух і будинок міг злетіти у повітря. Шляхом скерованої та злагодженої роботи газовиків та працівників міліції вдалося оперативно повернути газопостачання”, – розповів начальник районого відділення УМВС України в Черкаській області Станіслав Видра.

Він відзначив, що справу допомогла розкрити одна особливість – вентиля були закручені професійно, що говорило про те, що пересічний громадянин не міг цього зробити.

“Коло підозрюваних звузилось до працівників газової служби. З’ясувалося, що у ВАТ “Черкасигаз” напередодні двох співробітників із скандалом вигнали за пиятику на робочому місці”, – додав правоохоронець.

За хуліганство порушникам загрожує штраф від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

clipnews