В Ужгороді сміття здобуло Перемогу

Як відомо з історії, місто Великі Капушани входило до комітату Унг в східно-західній частині Угорського королівства та було другим за значенням після Ужгорода. На сьогодні Великі Капушани – місто в Східній Словаччинні, що межує з Україною. З цієї нагоди в Ужгороді вулицю, яка веде до словацького міста назвали Капушанською, нинішня назва – Перемоги.
Але реалії сьогодення досить сумні й нічого спільного з гордою переможною назвою вулиці не мають. Відкриті колектори, купи сміття, гілки дерев, обрізані ще восени, так і лежать на зелених зонах, узбіччях проїзджої частини та простягаються вздовж вулиці в напрямку Європейського Союзу.
Проте «мер-комунальник» Віктор Погорєлов не забув подбати про власного сина Андрія. Так, в 2004 році на рахунок регіонального відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву з міського бюджету було перераховано кошти на придбання квартири в новобудові для «малозабезпеченої» молодої родини Андрія Погорєлова (нині депутат міської ради, начальник Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатські області). Звісно, ні органи прокуратури, ні органи КРУ не помітили у подібній оборудці ознак корупційної діяльності.
Якщо міська влада та Погорєлов врешті-решт не візьмуться за виконання своїх обов’язків, то цю вулицю невдовзі знову доведеться перейменувати, але цього разу на Поразки.

clipnews