В Іршаві презентували третю «спортивну» книжку Андрія Савка

За його авторством нещодавно побачила світ вже третя книжка під назвою «Спортивні сторінки Іршавщини. Футбол». Днями у районному будинку дитячої творчості видання презентували. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Віктор Феєр, його заступник Мирослава Кула, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту РДА Андрій Данканич, депутати райради Василь Павлище, Петро Король, Ганна Белей, мер міста Степан Бобик та ряд знаних спортсменів, митців, колишніх перших керівників, представників духовенства, громадськості району. Всім присутнім Андрій Савко вручив книжку з власним підписом.


За словами автора, над книжкою працював три роки. Робота давалася не легко. Зібрав цінну інформацію та фотографії з усіх сіл району. В окремих довелося побувати по кілька разів. У виданні згадано й ряд цікавих фактів із змагань футболу, про які мало хто пам’ятає, — підсумував Андрій Савко.


Сам автор знає про спорт не з розповідей. Вважає себе учнем земляка та відомого силача світового масштабу Івана Фірцака-Кротона. За плечима Андрія Савка Львівський інститут фізичної культури та спорту, вчителювання у Хмільницькій ЗОШ І-ІІ ступенів, участь у збірній Прикарпатського округу під час служби у лавах Збройних Сил, триразове чемпіонство з важкої атлетики у раді товариства «Колос», робота на посаді начальника відділу молоді та спорту РДА. Багато хто його пам’ятає як активного організатора різних спортивно-масових заходів, а це сотні змагань, спартакіад, турнірів, офіційних та товариських зустрічей з різних видів спорту на теренах району, області. За ініціативи Андрія Савка свого часу започатковано крос на приз газети «Нове життя». Під його опікою нині проводиться районна спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями.

На завершення заходу народний фольклорний ансамбль «Іршавська родина» подарував присутнім фіґлі, танці та пісні.

clipnews