Ужгород став центром фестивалю культур «Uzhhorod International» (ВІДЕО)

Цього разу, на фестивалі «Uzhhorod International» волонтери представили в Україні культури Болгарії, Китаю, Бразилії.

Болгари познайомили присутніх з традиціями та культурою своєї країни, розповіли про відомих винахідників, які народились в Болгарії й розкрили секрет приготування справжньої «Шопскої салати». І хоча Болгарія, в порівнянні з Україною, дуже маленька, між нашими країнами є величезна спільна риса – тут проживають найвродливіші дівчата в світі.

Китайці продемонстрували національне вбрання, справжню китайську чайну церемонію та розкрили ії секрети, а також усім бажаючим писали ім’я китайськими ієрогліфами та навчали виготовляти орігамі. До речі, якщо дівчина в Китаї закохалась в хлопця, то вона, щоб виразити свої почуття, виготовляє тисячу любовних орігамі. Окрім того, дівчата-волонтерки Шері та Мел провели майстер-клас з кунг-фу.

Веселий Луїс з Бразилії показав відео про Ріо та Сан Пауло і, з захопленням розповідаючи про бразилійський футбол та карнавал, дарував бразильські браслети, які за повір’ям здійснюють бажання. Відтепер в ужгородському «Кактусі» є частинка Бразилії, адже Луїс в дарунок залишив там прапор своєї держави.


Гості фестивалю культур могли задати питання та отримати подарунок від волонтерів, а також поринувши в позитивну атмосферу одразу чотирьох різних країн, вдосконалити свої знання англійської мови.

Данило БАНИК

clipnews