Українська мова в угорській школі

Цього дня до закладу завітала відома гостя. Заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук, завідувач лабораторією навчання української словесності у школах національних меншин України Ольга Назарівна Хорошковська. Вона є автором підручників та методичних рекомендацій для вивчення української мови в школах національних меншин. Наразі такі підручники вже розроблені для учнів 1, 2 класів. В стадії розробки підручник для учнів 3 класів.
Школярі зустріли гостю теплими словами в угорських костюмах на угорській та українській мовах. Проведено відкриті уроки під час яких використовувались підручники автора О. Н. Хорошковської. Подібні зустрічі проводитимуться регулярно.
Теоретична частина розпочалась з обговорення відкритих уроків. Хорошу оцінку роботі вчителів початкових класів дала Хорошковська О.Н. Вона проаналізувала відвідані уроки, дала методичні поради. Було відмічено належну організацію та проведення методичного об’єднання вчителів початкових класів. Гостя побажала вчителям і надалі вдосконалювати майстерність у впровадженні інноваційних форм роботи у навчальний процес.
На відкритих уроках вчителі української мови в початкових класах продемонстрували найсучасніші форми роботи. «Віримо, що наші учні виростуть особистостями, здатними упродовж всього життя відкривати нові ідеї», – відзначили вчителі після завершення заходів, що відбувались у школі.

Тамара Мастюк

clipnews