У Сімферополі таксист “під кайфом” заїхав на пішохідні сходи (відео)

У Сімферополі співробітники ДАІ затримали водія таксі, який, перебуваючи в стані наркотичного сп`яніння, на чужому автомобілі заїхав на пішохідні сходи в центральній частині міста, вирішується питання про порушення кримінальної справи.

“Винятково незвичну картину спостерігали сімферопольці 10 лютого на одній із пішохідних вулиць. Посередині сходового маршу стояв автомобіль “Деу” з “шашечками” таксі, всередині перебував сам водій. Перехожі викликали наряд ДАІ”, – розповіли у прес-службі ДАІ Криму.

Як повідомляється, водій авто на всі запитання інспекторів повторював ім`я Артур, хоча за документами його звали по-іншому. Також під час розмови таксист періодично “відключався”.

Даїшники викликали “швидку допомогу”, яка відвезла чоловіка до наркодиспансера. Лікарі підтвердили, що він перебуває в стані сильного наркотичного сп`яніння.

Інспектори з`ясували, що чоловік незаконно користувався автомобілем марки “Деу” і документами на нього, що належали його померлому братові. Термін дії довіреності закінчився, а своїх водійських прав чоловік був позбавлений минулого року за управління автомобілем в нетверезому стані.

TSN.UA

clipnews