У Мексиці розстріляли з Калашникова американських школярів

У мексиканському місті Сьюдад-Хуарес застрелили трьох підлітків, зокрема двох американських школярів.

На підлітків напали на одному з місцевих авторинків, куди вони прийшли, щоб подивитися на автомобілі. За повідомленнями мексиканських поліцейських, на місці злочину було знайдено 60 гільз від автоматичної зброї. За інформацією американських ЗМІ, підлітків розстріляли з автоматів Калашникова.

Свідків убивства знайти поки що не вдалося. Мотиви злочину теж ще не встановлені.

Однак не уточнюється, чи були вбиті школярі із США американськими громадянами. Батьки одного з підлітків підтвердили, що їх син, як народжений на американській території, був громадянином США.

Сьюдад-Хуарес займає перше місце в Мексиці за кількістю вбивств і вважається одним із найнебезпечніших міст світу. Місто розташоване на самому кордоні Мексики і США і тому відіграє важливу роль у наркотрафіку. Як наслідок, в більшості випадків вбивства й інші тяжкі злочини пов’язані з кримінальними сутичками між наркокартелями.

Схожа ситуація спостерігається у багатьох містах Мексики. Так, місто Хенераль Теран на північному заході Мексики взагалі залишилося без поліції. Шеф поліції і всі 37 поліцейських офіцерів міста подали у відставку після того, як були виявлені понівечені тіла двох правоохоронців. У їхньому вбивстві підозрюють угрупування, пов’язані з наркотрафіком.

Через насильство, пов’язане з наркотиками, 2010 рік став для Мексики найкривавішим за чотири роки боротьби з наркотрафіком в країні.

clipnews