У лідера Північної Кореї знайшли таємного сина

Глава КНДР Кім Чен Ір має четвертого сина, якому вже сім років. Про це місцевій пресі повідомила член південнокорейського парламенту Пак Сон Ен.

Пак Сон Ен наголосила, що у лідера Північної Кореї не троє, як досі вважалося, а четверо синів. Пояснюючи, звідки в неї ця інформація, парламентарій послалася на особисту бесіду з якимсь невідомим китайським чиновником.

Вона розповіла, що молодшому синові Кім Чен Іра сім років. Матір’ю хлопчика, швидше за все, є нинішня дружина лідера КНДР і його колишня секретар, 47-річна Кім Ок.

Ступінь достовірності цієї інформації встановити практично неможливо. Враховуючи те, що Кім Ок і сестра Кім Чен Іра Кім Ген Хі мають порівняно великий політичний вплив у країні, спостерігачі не виключають, що повідомлення про таємного сина можуть бути спробою Сеула викликати розбіжності в родині голови Північної Кореї.

Кім Чен Ір був одружений чотири рази. Від першого шлюбу в нього є дочка Кім Сіль Сон. Від другого шлюбу – син Кім Чен Нам, який став бізнесменом у Макао. Від третьої дружини у глави КНДР з’явилося ще два сини – Кім Чен Чер і Кім Чен Ин.

Кім Чен Ір, за різними даними, народився в 1941 або 1942 році. Він став керувати країною після смерті свого батька, попереднього лідера країни Кім Ір Сена. Своїм наступником він, у свою чергу, зробив свого молодшого сина – Кім Чен Ина.

clipnews