У Берегові на Закарпатті відбудеться фестиваль риболовів

2-3 квітня 2011 р. у зоні відпочинку біля Березького озера (Закарпаття, Берегівський р-н, біля села В. Береги ) проводитиметься II-й Березький фестиваль риболовів та угорської кухні. Тому щиросердечно запрошуємо до участі команди, сім’ї і окремих учасників, що бажають позмагатися у рибному мистецтві.

Першого дня усіх чекає довготривала рестрація і варіння мачної угорської ухи та супу з гостро-пікантних фрикадельок.


Третього квітня – розгар свята і розпочнеться змагання рибалок, у ході якого визначиться, хто більш майстерний рибалка, кому більше поталанить спіймати морської здобичі. Журі визначить переможців у кількох категоріях і вручать призи за найбільшу рибу, за найбільшу кількість виловленої риби, за найбільшу сумарну вагу улову та за найсмачніший рибний суп. Також почесно відзначать найрезультативнішого учасника-жінку та представника юнацької вікової групи.


На фестивалі зможуть позмагатися також знавці народних пісень, танців, історій про рідну Тису, про риболовлю тощо..


Терміни подачі заявок для участі:


для команд з приготування угорської ухи – до 25 березня 2011 р. Тел.: 0507453457 та 0995196233^ e-mail – turizmus@bereg.net.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .


для учасників змагань з ловлі риби – до 1 квітня 2011 р. Тел.: 0506985015 та 0988063947^ e-mail – beregito@freemail.huЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та beregito@meta.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .vedinfo.com

clipnews