Тимошенко не збирається просити політичний притулок

Лідер партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що не збирається просити політичний притулок за кордоном. Про це Тимошенко сказала в інтерв’ю словацькій газеті “SME”.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, відповідаючи на питання, чи цікавить її отримання політичного притулку, Тимошенко заявила: “Я ніколи не втечу з моєї країни. Перед нами стоїть багато викликів. Такого подарунка я мафії не зроблю, що б вона не робила”.

Лідер ВО “Батьківщина” додала, що надання притулку екс-міністру економіки Богдану Данилишину доводить, що “він не винний і є просто жертвою політичного переслідування”.

Нагадаємо, стосовно Тимошенко порушено дві кримінальні справи: перше – за використанням коштів, виділених Україні в рамках Кіотського протоколу, другу – за фактом завдання збитків державному бюджету при закупівлі в 2009 році тисячі автомобілів “Оpel сombo”. Сама Тимошенко пояснює цю ситуацію політичними переслідуваннями, розв’язаними владою проти опонентів.

У понеділок, 21 лютого, лідера ВО “Батьківщина” Тимошенко викликають до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.

clipnews