Торговий центр Sky Mall, в якому стеля впала на людей, закрили

Керівництво ТРЦ Sky Mall, в одному з приміщень якого вчора, 17 лютого, обвалилася стеля, заявило, що ТЦ тимчасово закрито.

Як повідомила директор з маркетингу ТРЦ SkyMall Ганна Ястребова, причини руйнування, як і терміни, коли торгово-розважальний центр знову зможе приймати покупців, поки невідомі, пише “Комерсант-Україна”.

“Як тільки ми з’ясуємо, в чому проблема, то зможемо максимально швидко ліквідувати всі неполадки і знову приступити до роботи. Первинний огляд показав, що несучі конструкції пошкодженої ділянки цілі, а це значить, що ніяких технічних помилок під час будівництва допущено не було”, – зазначила Ястребова.

Генеральний директор компанії “Астра Проперті” (девелопер торгового центру) Олексій Струльов припустив, що причиною обвалу могли стати порушення при експлуатації приміщення.

“Однак необхідно перевірити всі варіанти. Можлива і помилка генерального підрядника. Якими б не були причини, зараз необхідно забезпечити стовідсоткову безпеку наших відвідувачів, і до того моменту, поки ми не будемо в цьому впевнені, торговий центр буде закритий”, – пояснив Струльов.

Учора вдень, 17 лютого, близько 14:00 у Деснянському районі Києва в торговому комплексі Sky Mall обвалилася стеля. Інженерна служба проводить роботи з оцінки збитків та оперативному відновленню пошкоджених конструкцій.

Прокуратура Дніпровського району Києва порушила кримінальну справу за фактом порушення посадовими особами ТОВ “Призма Бета” правил безпечної експлуатації будівель і споруд.

TSN.UA

clipnews