Тема тижня: Україна має шанс заробити на здорожчанні продовольства

Ціна на пшеницю лише за місяць зросла на 5%, кукурудзи – майже на 15%, цукор на біржах – найдорожчий за останні 30 років, і коштує 754 доларів за тонну. Майже в усіх країнах світу дорожчають продукти харчування.

“І споживачам, і політикам треба зрозуміти, що дешевої продукції вже не буде. І в світі, і в Європі, і ми сьогодні чули під час конференції – і в інших країнах колишнього Радянського Союзу залишається така тенденція – це подорожчання всієї сільськогосподарської продукції. Найближчі роки можливе падіння якихось цін, але ціни найближчі 20 років залишатимуться на стабільно високому рівні”, – запевняє президент асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Алекс Ліссітса.

Серед основних причин здорожчання їжі фахівці називають глобальні зміни клімату, що призводить до неврожаїв у багатьох країнах. Та, в першу чергу, ціни підігрівають спекулянти, які перевели свої капітали з фінансових ринків, що переживають не найкращі часи, у сировинні, зокрема, і сільськогосподарську продукцію.

“Причина зростання цін у продовольчому сегменті пов’язана, в першу чергу, із спекулятивним капіталом, що прийшов на світових фінансових ринках. Це 75%, якщо взяти факторний аналіз. Це основна причина”, – каже директор департаменту розвитку аграрного ринку Мінагрополітики Анатолій Розгон.

Та вийти в світові лідери Україна може не лише за експортом зернових. Експерти наголошують, заробити можна і на подорожчанні овочевої продукції. Зокрема, рентабельність виробництва картоплі, за словами учасників ринку, сьогодні сягає 60%.

“Ринок овочів та фруктів на сьогодні дійсно знаходиться в стадії дуже інтенсивного розвитку. Цей сегмент дуже довгий час був в тіні зернового та олійного ринку, а зараз вийшов на поверхню. Скажімо так, дуже вдало вийшов на поверхню, тому що лише за останні 3 роки в ринок овочів та фруктів, або в цей самий сегмент, було інвестовано більше 500 млн. доларів США”, – зазначив президент асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Алекс Ліссітса.

Передусім, експортний потенціал України експерти пов’язують з потребами найближчих сусідів. Зокрема, цього року Україна скористалась дефіцитом овочів у Росії і протягом січня обсяги поставок перевищили показники І півріччя минулого року. Проте, експерти застерігають: російський ринок так само легко і втратити.

“На сьогоднішній день найбільш привабливий ринок – це Росія. Він більш привабливий, більш динамічний, і всі прагнуть туди – на цей ринок. З іншого боку, цей ринок несе в собі певні загрози для нашого експорту, оскільки Росія межує з Китаєм, і Ви бачили, сьогодні якісь масштаби виробництва сконцентровані в Китаї”, – каже президент холдингу “Агроф’южн” Сергій Сипко.

Зрештою, українські агровиробники очікують значного зростання експорту продовольчих товарів цього року.

clipnews