Суддя-послідовник “колядника” Зварича сховався в лікарні

Львівський суддя Ігор Ганич, якого спіймали на хабарі, скаржиться на погане здоров’я і досі не позбавлений суддівського імунітету.

Ганич був затриманий ще 16 лютого в власному кабінеті під час передачі хабара 400 тисяч гривень. В СБУ Львівщини розповіли, що “листоношею” був адвокат одного з підсудних, який намагався за допомогою цих грошей уникнути в’язниці.

Після затримання суддя раптом заявив, що йому погано, викликали “швидку” і до цього дня він перебуває в одній з лікарень Львова. Тим часом люди, що стикалися з Ганичем в суді, побоюються, що він може уникнути відповідальності.

“Вперше з суддею Ганичем я зустрілася, коли представляла інтереси сімох потерпілих у резонансній справі колишнього мера Самбора Тараса Тершовчина”, – розповіла львівський адвокат Наталія Крісман “Газеті по-київські”.

“Ще в серпні 2005 року Тершовчин був затриманий при отриманні хабара – 5 тисяч доларів. Він тікав від міліції й викидав купюри. Є оперативна відеозйомка, свідки цього. Я виступала від імені людей, у яких колишній мер вимагав хабара. Спочатку суддя Ганич був налаштований по-бойовому, мовляв, я садив бандитів і не з такими грошима. Проте пізніше його позиція розгорнулася на 180 градусів – у результаті він виніс Тершовчину виправдувальний вирок. Сказав, екс-мера Самбора обмовили опоненти”, – згадала Крісман.

За її словами, після процесу суддя Ганич їй сказав приблизно таке: “Наталя, а чого ти переживаєш, всім же добре, всі заробили!”.

За словами суддів із Залізничного суду, Ігор Ганич ніколи нікого не боявся і нібито закон для нього був на першому місці. Нібито всі його поважали за високу кваліфікацію і принциповість.

Матеріали до Верховної ради про позбавлення Ганича суддівського імунітету досі не надходили.

“Про суддю Ганича зі Львова я ще не чув. На сьогодні до нашого комітету матеріали на нього ще не надійшли. У середу у нас засідання комітету, на порядку питання щодо двох суддів, на яких було надіслано подання ГПУ. Обидва з Одеської області і підозрюються у скоєнні ДТП”, – повідомив Сергій Ківалов, голова комітету ВР з питань правосуддя.

Нагадаємо, що досі триває суд над іншим суддею-хабарником, Ігорем Зваричем. Як повідомлялося, дехто зі свідків у цієї справі змінив свої свідчення, а дехто забув обставини справи.

clipnews