Створено меблі, які пожирають мух, комарів та мишей

Американські дизайнери представили колекцію меблів, які можуть “пожирати” надокучливих комах. “М’ясоїдні” меблі сконструйовані таким чином, щоб за допомогою спокусливих запахів та інших принад залучати і “пожирати” домашніх паразитів: мух, комарів і навіть мишей.

Необережні жертви потрапляють у пастку і відправляються в спеціальні батареї, що перетворюють їхні тіла в енергію.

Предмети хижого домашнього інтер’єру практично не мають потреби в харчуванні від електромережі – “їжу” вони здобувають самостійно.

Одним із предметів, яким дизайнери пропонують прикрасити кухню, приміром, є стіл-мишоловка. Принцип роботи дуже простий: від власників потрібно лише залишити на його поверхні яку-небудь їжу. Все інше стіл зробить сам. Одна з його ніжок являє собою тунель, призначений для мишей чи пацюків, яких заманює запах їжі.

Гризуни залазять через нього на поверхню столу … і потрапляють у пастку. Спеціальний пристрій вб’є звірятко і перетворить біомасу в електроенергію, яка буде використана для підтримки стола в робочому стані.

У колекцію також входить лампа-мухоловка, що використовує природну тягу комах до світла. Мухи, метелики летять на світло лампи, сідають на її кулястий плафон і залазять всередину через спеціальні отвори. Вибратися через них вже не вийде. Пізніше комахи потрапляють у своєрідний “шлунок”, де “перетравлюються”, заряджаючи енергією батареї.

Істотний недолік подібних меблів – прогодувати себе вона зможе далеко не скрізь. Хижі годинники, наприклад, ненажерливі. Для 12-денної роботи їм потрібно не менше восьми мух.

clipnews