Студенти знову зажадали відставки Табачника: “Студент – не кріпак! Міністр – м…ак!”

В центрі Києва 28 лютого зібралися кількасот студентів, які протестували проти законопроекту “Про вищу освіту” і вимагали відставки міністра освіти Дмитра Табачника.

Мітингувальники скандували у гучномовці “Студент – не кріпак! Міністр – м…ак!”, “Ми вам – революцію, ви нам – корупцію”, “Зека на нари, тоді підем на пари”, “Слава Україні – Героям Слава!”.

Студенти спалили радянський прапор, як символ тих, хто зараз перебуває при владі. У руках вони тримали жовто-блакитні прапори та транспаранти “Депутати-паразити не дають студентам жити”, “Вільну освіту для кожного”, “Не дражни студента!”.

Учасники акції протесту пройшли маршем від метро “Арсенальна” до будівлі Верховної ради. До будівлі парламенту також підтягнулися близько сотні правоохоронців для забезпечення громадського порядку.

Активісти виступають проти щорічного збільшення плати за контрактне навчання, скорочення державного замовлення, ліквідації університетської автономії та централізації влади у руках Міністерства освіти, проти кількісних критеріїв у визначенні статусу вищих навчальних закладів.

За словами учасників акції, здебільшого вони представляють Національний університет “Києво-Могилянська академія”, але є представники й інших вишів Києва.

clipnews