Російський політик послав на х** журналіста-хама під час ефіру (відео)

Одним з найбільш обговорюваних відео Рунета в ці вихідні став ролик, який відобразив конфлікт лідера партії “Яблуко” Сергія Мітрохіна і журналіста “Комсомольської правди”. Під час передачі на телеканалі видання молодий ведучий Олександр Яковлєв назвав Мітрохіна “політичним трупом”, той у відповідь заявив, що образ терпіти не має наміру, зірвав з себе навушники з мікрофоном і наостанок, перед тим як покинути студію, кинув: “Пішли ви на х ** звідси, всі! Ти так зі мною будеш розмовляти тут? Пішов на х **!” Запис в YouTube подивилися понад 250 тисяч осіб.

Контекст конфлікту був такий. Мітрохін завів розмову про те, що нинішня російська політична еліта недовговічна, і навів приклад Єгипту, де влада ще недавно думала, що народ її підтримує. Голова “Яблука” підкреслив, що вся ця нібито підтримка створюється штучно самою владою, яка потім починає у свій же обман вірити. Журналіст на це заявив, що в Росії сотні тисяч на вулицю не вийдуть і що, згідно з рейтингами, “суспільство підтримує сучасну еліту”, тоді як партію Мітрохіна – менше 1%.

Пізніше Сергій Мітрохін заявив, що його розлютило не саме питання, а хамська манера журналіста і його ангажованість однією з політичних партій. “Він почав просто мені хамити, ображати, вів себе вкрай знервовано, перебивав весь час. Я зрозумів, що продовжувати розмову в такому дусі далі неможливо, але треба було якось закінчити. Закінчити мені дозволив моя багата і могутня російська мова. Мені здається , єдиний засіб вираження в цій багатій і могутній підходив для даного моменту, заодно і виховний вплив на нього справив”, – сказав політик.

“Мене обурило хамство і таке вистрибування із штанів у захисті і апології нинішнього корумпованого режиму. Ось це мене трошки обурило, – продовжив Мітрохін. – Я не знаю, з боку кого, але він так завзято захищав “Єдину Росію”, так завзято захищав політичну еліту нашу. Я, до речі, згадав там і рух “Наші”. Я сказав: еліта створює партію “Єдина Росія”, створює рух “Наші”, вони працюють у суспільстві, “Молоду гвардію”, фальсифікують вибори, цензуру на телебаченні вводять. Потім їм здається, що все спокійно, що все добре, що це насправді працює. А це насправді нічого не працює, і в один прекрасний момент все це звалиться. Ось це його і дістало найбільше “.

На питання, чи відреагував би він так само, якби можна було повернути час назад, лідер “Яблука” відповів: “Я не шкодую, чесно кажучи. Правда, я б постарався, щоб це не потрапило в ефір. Навушники і мікрофон я з себе зняв (вони взаємопов’язані один з одним), щоб це не потрапило в ефір. Просто особисто йому було адресовано. Але, на жаль, було все чути. Але я б постарався повторно цього уникнути. Та йому особисто я б сказав те ж саме”.

У своєму блозі Мітрохін вибачився перед тими, кому лайка не сподобалася.

clipnews