Пугачова посварилась із Алегровою

Співачки Алла Пугачова та Ірина Алегрова посварилися на зйомках телевізійного шоу. Примадонна порадила зірці радянської естради звернутися до перевіреного фоніатра.

Королева вітчизняного шоу-бізнесу Алла Пугачова не раз критикувала вокальні здібності Ірини Алегрової, і знову не обійшлося без шпильок на її адресу. Ірина виконала пісню “Странник мой” Ігоря Ніколаєва, якому був присвячений вечір. Під кінець виступу на співачку обрушився гнівний погляд Примадонни.

“Одна з моїх улюблених пісень, – заявила на весь зал Пугачова. – Але я б заспівала краще. У мене є для тебе хороший фоніатр”.

Обстановка загострилася. Жінки з натягнутою посмішкою тихо обмовилися парою “ласкавих” слів.

З самого початку зйомок Алла Пугачова, як справжня королева, сиділа в центрі ложі для гостей, і кожен, хто заходив в студію, насамперед підходив до неї, кланявся, ніжно цілував руку і обсипав компліментами. Алла Борисівна лише керувала процесом і жестами нагадувала режисерові програми, що її час коштує чималих грошей.

“Єдиною, хто не привітався з Пугачовою, була Алегрова, – поділився один з глядачів, що знаходилися в залі. – Очевидно, що обидві артистки – професіонали своєї справи, тому їм вдається досить вдало маскувати конфлікт”.

clipnews