На Закарпатті підпільні “однорукі бандити” припинили свою діяльність

Якщо певний час “гральні” бізнесмени перекваліфікувалися зі звичайних “одноруких бандитів” (саме так називають у народі гральні автомати) на Інтернет-ігри, то тепер, як свідчать минулорічні та вже цьогорічні відпрацювання населених пунктів краю, вони знову взялися за старе. По кафе, ринках і в інших приміщеннях знову почали з’являтися добре відомі гральні автомати. Вочевидь, їхні власники вирішили легалізуватися після розмов про те, що в Україні законодавець знову збирається відновити масовий гральний бізнес, який приносить величезні прибутки і самим ділкам, та й державі перепадає копійка у вигляді плати за ліцензію на цей вид підприємницької діяльності.


Позаяк говорити про зміни в законодавстві поки зарано, тож гральний бізнес залишається, як і раніше, забороненим в нашій державі. Тому міліція та прокуратура здійснюють відповідні відпрацювання на предмет виявлення та вилучення гральних апаратів та комп’ютерної техніки, на якій надаються послуги Інтернет-рулетки.


Цього тижня працівники служби по боротьбі з економічними злочинами навідалися обідньої пори в одне з приміщень у райцентрі Хуст, де виявили цілий ігровий зал. 19 гральних апаратів “Атлантіз” були увімкнені в мережу, а на деяких із них грали в азартні ігри відвідувачі. Трьом із них навіть пощастило виграти в “одноруких бандитів”… Однак весь азарт закінчився з приходом правоохоронців. Самі апарати було вилучено, а їх власник встановлюється.


День перед тим поталанило берегівським “безівцям”. В одному з адмінприміщень вони виявили 6 діючих гральних автоматів. В залі працював 19-річний адміністратор закладу, хоча самих гравців на той час не було. Гральні апарати були вилучені, опечатані й передані на відповідальне зберігання. До слова, нерідко власниками гральних автоматів виявляються жителі інших населених пунктів і навіть регіонів, які просто орендують приміщення в місцевого підприємця.


Зал гральних автоматів виявили міліціонери і в центрі Перечина, де працювали чотири монітори із зображеними на них літерами “Є”. Заклад було опечатано.


В Ужгороді на речовому ринку по вул.Краснодонців виявлено роботу 4-х гральних автоматів а також двох системних блоків, на яких було інстальовано азартну гру. Апаратуру вилучено.


У Великому Березному виявили зал гральних автоматів у кількості 17 штук, у Синевирі на Міжгірщині в кафе працювало два гральні апарати, у смт.Буштино на Тячівщині–ще 5. Усіх їх вилучено.


— Підпільний ігровий бізнес, — зауважує начальник УМВС України в Закарпатській області Віктор Русин, — кваліфікується як незаконна торговельна діяльність, за що передбачено солідний штраф із вилученням самих апаратів.


Володимир ПАВЛЮХ
ВЗГ УМВС України в Закарпатській області

clipnews