На Марсі знайшли гігантське рукотворне зображення Сатани

Шокуючу знахідку виявила на Марсі група віртуальних археологів на чолі з Джозефом Скіппером. Вивчаючи фотознімки поверхні планети на сайті Perspective View of Melas Chasma, зроблені марсіанським зондом “Марс-Експрес”, вони побачили на одній зі скель лик Диявола, висотою близько 100 метрів.

Першим незвичайне зображення побачив сам Скіппер, і, ознайомившись з ним, його колеги одностайно визнали, що їм вдалося виявити щось незвичайне.

Те, що лик Сатани – чийсь жарт, зроблений за допомогою фотошопу, Скіппер заперечує. За його словами, навряд чи хтось стане підробляти виставлені на сайті космічного агентства фотографії.

Однак скептики не можуть з ним погодитися і продовжують наполягати на тому, що це або гра тіні та світла, або справа рук людини, яка “підкоригувала” знімок. Скіппер, до речі, впевнений, що зображення Диявола висічено, тобто має реального автора.

А це означає, що на Червоній планеті колись існувало життя. На сусідніх скелях також виявлений ряд підозрілих зображень, на жаль, більш поганої якості.

До речі, з боків Сатани перебувають якісь підозрілі постаті – нібито, теж рукотворні. Вони позначені стрілками. Крайня ліва взагалі вражає. Здається, що зі схилу дивляться чиїсь очі. А саме обличчя немов би приховано шаром породи.

clipnews