На Львівщині орудують автошахраї у законі (відео)

На Львівщині люди масово дізнаються у МРЕВ, що володіють автомобілями, хоча самі їх ніколи не бачили.

Також про існування автомобіля повідомляють інспектори, коли збирають податок на транспортні засоби. Лише влітку МВС розігнало весь відділ львівського ДАІ, що приймає іспити і видає права, а також реєструє транспортні засоби. Слідчі виявили сотні авто, за реєстрацію яких держава не отримала ані копійки.

Проти його колишніх керівників порушили кримінальну справу.

Трапляються випадки, коли на людей зареєстровано по кілька авто.

У юриста Олега Мицика – вже 12 клієнтів – потерпілих у цій афері. Проте із кожним днем їх стає дедалі більше. За його словами, є й такі, які нікому не давали жодної довіреності. Хтось просто використав їхнє прізвище.

Юрист Олег Мицик повідомив, що на сьогодні жодна людина не може довести, що не була у МРЕВ.

«Люди, які уяви не мали про те, як це реєструється, є щасливими власниками одного, двох і так до п’яти автомобілів.

Правоохоронці заявили, щоб зареєструвати авто і отримати державний номер, шахраї платили гроші у відділення банку. Того ж дня просили повернути гроші, мовляв, помилка. Попри масові прохання – у відділенні банку їх задовольняли. Нині податкова вимагає ці гроші у львів’ян, на яких і реєстрували машини.

“Податкова інспекція виправляє допущену собою ж помилку: згідно закону про податок з транспортних засобів, вони повинні були щомісячно отримувати інформацію про зареєстровані транспортні засоби, і ще тоді – рік чи півтора назад, виявити, що кошти не надходять до бюджету”, – заявив Олег Мицик.

Львівський МРЕВ оскандалився ще рік тому. Тоді громадські організації за хабар зробили там техогляд Запорожця без коліс і двигуна, а потім привезли його під вікна обласної міліції.
Зараз екс-керівник МРЕВ – на підписці про невиїзд.

clipnews