Lady GaGa у вбранні черниці влаштувала стриптиз (ФОТО)

Під час свого виступу в Атлантік-Сіті 19 лютого, Lady GaGa, яка тиждень тому тричі стала лауреатом премії Греммі, вийшла на сцену в напівпрозорому еротичному костюмі, певна подібність якої до чернечого вбрання збентежила публіку.

Костюм Lady GaGa комбінував елементи одягу католицької монахині і стриптизерки – білий барбетт і коротку напівпрозору сукню, під яким виднілися груди з заліпленим білим хрестом сосками. Насправді, груди були намальованими, але здалеку розгледіти це було непросто, оскільки Lady GaGa стрімко рухалася сценою.

Так чи так, але чимало представників християнської громади США визнали себе ображеними “неналежним” вбранням співачки. Представники Lady GaGa не надали коментарів з приводу цієї витівки.

Lady GaGa часто називають королевою епатажу. Вона не раз шокувала публіку, з’являючись на сцені, на презентаціях або в громадських місцях у шатах, які потім ставали предметом бурхливих обговорень. Але поєднання “костюма Єви” з одягом черниці співачка використовувала вперше.

Псевдо-стриптиз став фірмовим стилем Lagy GaGa, яка любить використовувати прийом еротичного кабаре Crazy Horse, коли збуджений глядач бачить те, що хоче бачити.

clipnews