Intel представить нову технологію передачі даних

Корпорація Intel представить технологію передачі даних Light Peak 24 лютого. Про це повідомило анонімне джерело, знайоме з планами компанії.

Вперше про розробку Light Peak Intel оголосила у вересні 2009 року. Тоді компанія представила технологію, яка в майбутньому зможе прийти на зміну поширеним в даний момент інтерфейсам передачі даних, зокрема, USB і FireWire.

У травні 2010 року Intel вперше показала комп’ютер, що підтримує технологію Light Peak. Тоді за допомогою ноутбука Intel направила на зовнішній екран два зображення високої чіткості. За заявою компанії, пропускна здатність Light Peak складає 10 гігабіт на секунду. При цьому в майбутньому її можна буде збільшити в кілька разів.

Очікується, що першими пристроями, забезпечені сумісним з Light Peak роз’ємом, стануть ноутбуки MacBook Pro, пише техноблог Apple Insider. За відомостями видання, нові ноутбуки, які, як очікується, також будуть представлені 24 лютого, отримають роз’єми Thunderbolt, що підтримують технологію Light Peak.

Раніше повідомлялося, що перші пристрої з підтримкою Light Peak з’являться на ринку до кінця 2010 року. Однак поки ніяких подібних пристроїв не анонсовано.

clipnews