Янукович надав земельній реформі пріоритет

На вимогу президента Віктора Януковича, одним із пріоритетів 2011 року у діяльності влади має стати проведення земельної і аграрної реформи.

Про це він заявив на засіданні Комітету з економічних реформ у Києві.

“Дякуючи Богу, ми маємо найсприятливіші умови для ведення сільського господарства. Але не можемо дати людям можливості для ефективної обробки землі. Селяни не мають гідного заробітку. Земельні ресурси розкрадаються, а споживчий ринок України заповнений імпортними продуктами харчування не завжди належної якості”, – заявив Янукович.

Він наголосив, що “це порочне коло необхідно розірвати”. “Тому з 2012 року в Україні має функціонувати ринок земель сільськогосподарського призначення”, – переконаний глава держави.

Водночас, він відзначив, що для цього необхідно виконати величезний обсяг підготовчої роботи, зокрема, з інвентаризації земель.

“У земельній реформі уряд не має права на помилку”, – резюмував Янукович.

У свою чергу, як у прес-службі президента, виступаючи на засіданні Комітету з економічних реформ, міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, заявив: “В Україні знаходиться 30% світових чорноземів – 42 мільйони гектарів. Якщо в них інвестувати, можна втричі збільшити виробництво аграрної продукції”.

clipnews