Янукович на звинувачення у недемократичності: “брешуть без совісті”

Президент Віктор Янукович вважає заяви про порушення демократичних стандартів в Україні намаганням “корупціонерів та бюрократів” захистити себе від переслідування: “брешуть без совісті, перекручують факти… та дезорієнтують весь світ”.

Про це глава держави сказав, виступаючи на польсько-українському економічному форумі у Варшаві.

Президент сказав, що за останні 20 років незалежності України через брак економічних реформ в державі “закладено фундамент глобальної корупції”, який намагається розбити нова влада.

“Коли наноситься такий міцний, нищівний удар по бюрократичній системі, вона реагує безумовно з такою ж силою. Тому ми сьогодні бачимо, як бюрократія, корупція прикривається в Україні демократичними гаслами”, – сказав він.

Янукович звинуватив авторів подібних заяв у поширені неправдивої інформації.

“Брешуть без совісті, перекручують факти, за накрадені гроші винаймають наймитів в Європі, США та в середині країни… та дезорієнтують весь світ та українське суспільство”, – зазначив президент.

Він також звернув увагу, що започатковані новою владою реформи насправді не сприяють популярності глави держави та уряду, висловивши переконання, що українці, яких він назвав мудрим народом, зрозуміють необхідність змін.

“Країну треба міняти, її треба змінювати, треба змінювати її обличчя…, нам треба міняти підходи, як кажуть, на 180 градусів, і ми це зробимо”, – наголосив він.

clipnews