BMW представила супер-родстер – “автомобіль майбутнього” (фото, відео)

На автосалоні в Женеві BMW представить концепт, який втілив найкращі досягнення автомобільної індустрії.

Супер-родстер Vision ConnectedDrive обладнаний автопілотом, може автоматично знаходити місця для паркування і має сумарну потужність моторів у 356 к.с.

Vision ConnectedDrive – модернізована версія Vision EfficientDynamics (цей концепт був представлений на автосалоні у Франкфурті в 2009 році). Решітка радіатора, повітрозабірники і безкаркасне лобове скло: ці деталі для шоу-кара 2011 були явно запозичені у моделі EfficientDynamics.

Під капотом також жодних змін. За даними журналістів, Vision ConnectedDrive укомплектований трьома силовими агрегатами: двома електромоторами і одним дизельним двигуном. Сумарна потужність моторів 356 к.с. На 100 кілометрів пробігу гібридний родстер витрачає 3,76 літра, а на одній електротязі здатен проїхати 50 кілометрів.

Спортивна динаміка і економічність малолітражки, футуристичний зовнішній вигляд, використання екологічно чистих матеріалів – це лише зовнішня сторона концепту. Представники BMW упевнені, що куди більше уваги приверне внутрішня начинка автомобіля.

Концепт буде обладнаний функцією “автопілот”. Водієві буде досить ввести в бортовий комп’ютер пункт призначення і очікувати, поки автомобіль доставить його у вказане місце.

Безумовно, машина також отримає систему виходу в Інтернет, завдяки якій водій зможе, наприклад, забронювати столик в ресторані або замовити квитки в театр.

Після прибуття до пункту призначення супер-родстер буде автоматично знаходити придатні для паркування місця і після згоди водія зможе там припаркуватися. До речі, керувати цими функціями автомобіля можна буде за допомогою смартфона або ноутбука.

Автомобіль у такому ж вигляді в серію, звичайно, не піде. Вся місія Vision ConnectedDrive полягає в демонстрації нових розробок компанії в галузі модернізації систем управління автомобілем.

Подробиці про те, як саме цей концепт працює, стануть відомі вже безпосередньо на автошоу.

Женевський автосалон – один з найбільших у Європі. До нього автовиробники готують свої найкращі розробки та новітні моделі.

Так, BMW у Женеві також представить свій новий кросовер BMW X1 xDrive28i. Сама модель, звичайно, не відкриття, а от мотор, розташований під його капотом, – так.

Дволітровий 4-циліндровий бензиновий агрегат оснащений системою подвійного турбонадува, високоточною системою впорскування палива, а також бездросельною системою сумішоутворення Valvetronic. Поєднання всіх технологій з програми BMW EfficientDynamics дає значну економію палива при збереженні динаміки і віддачі мотора.

clipnews