Берегово запрошує на Міжнародний фестиваль вина

3 березня (четвер)16.00 – історія виноградарства та виноробства на Берегівщині. Урочисте відкриття музею виноградарства та виноробства (вул. Бетлена Габора, 1).


4 березня (п’ятниця)9.00 – “Вино – справжній скарб нашого життя”. Виставка-ярмарок закарпатських вин.
9.30-13.00 – хороше вино – еліксир життя.
Передача зразків вин на конкурс (пл.Кошута, в офісі СП “Екотрейдінформ”,біля входу до гуртожитку ЗУПІ).
11.00 – виставка-продаж обладнання для виноградарства та виноробства. Водночас триватиме книжкова виставка-ярмарок спеціальної літератури про виноградарство та виноробство.
11.00 – сири та вино. Представлення закарпатських сирів: бринзи, бурди, селиського сиру. Легенда сиру. Сири торгової марки “Кардинал”.
11.00 – підприємці пропонують. Що подати до вина – від випечених у золі запорука міцного здоров’я, особливо, коли до нього є добра закуска!
12.00 – ефективніше від “Віагри”. Вино як напій кохання. Протягом дня – концертна програма, виступ ансамблів, розіграш отереї.


5 березня (субота)9.00 – вино – це ліки, їжа, насолода. Виставка-продаж закарпатських вин.Винороби пропонують вино минулорічного врожаю. Виставка-продаж обладнання для виноградарства та виноробства.
11.00 – шахматний турнір “Винний кубок-2011”.
11.00 – сила, вродливість, смак, вірність, доброта. Урочисте відкриття ХІ-го Міжнаро дног о фестивалю вина на Берегівщині-2011. Прийняття нових лицарів та придворних дам (фрейлін) до винного лицарського ордена святого Венцела. Підведення підсумків конкурсу вина, вручення медалей (пл. Кошута, перед міським Будинком культури).
14.00 – ІІІ-й напівмарафонський забіг берегівського виноробного краю (Берегово – с. Великі Береги (озеро) – Берегово) за участю добровільних американських місіонерів в Україні (від ресторану “Шеркерт”, пл. Пушкіна).
16.00 – покладання вінків до пам’ятника видатного професора-хірурга, відомого селекціонера виног раду Бертоло на Ліннера (вул. Б. Ліннера, 1).
17.00 – “Кращий кухар фестивалю”, “Найпопулярніший намет фестивалю”. Вручення грамот.
20.00 – танцюють всі. Народне гуляння на пл. Кошута. Протягом дня – концертна програма, виступ ансамблів, розіграш
лотереї.


6 березня (неділя)9.00 – вино – справжній скарб нашого життя. Виставка-ярмарок закарпатських вин.
14.00 – прощання з гостями фестивалю.Протягом дня – концертна програма, виступ ансамблів, розіграш лотереї.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: 0508846884

clipnews