Азаров заявив про досягнутий компроміс в переговорах з МВФ

Уряду та представникам місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) вдалося досягти компромісу щодо більшості пунктів проекту меморандуму про економічну та фінансову політику уряду України, який укладається в рамках чергового перегляду програми співробітництва України та МВФ.

Про це сьогодні зазначив прем’єр-міністр України Микола Азаров за результатами зустрічі з місією МВФ, яка завершує роботу в Україні, повідомляє прес-служба уряду.

Азаров зазначив, що переговори проходять в дусі взаєморозуміння, довіри та конструктивного пошуку компромісів.

У свою чергу, керівник місії МВФ Танос Арванітіс висловив задоволення динамікою переговорів: «Я думаю, що ми за останні дні досягли значного прогресу у переговорах і суттєво просунулися вперед. Ми погодили практично всі питання, які у нас були».

Як повідомлялося сьогодні, місія МВФ ухвалила рішення продовжити до вівторка, 15 лютого, переговори з урядом України про перегляд умов співпраці. Ця затримка може означати, що фонд згоден відкласти реалізацію найбільш соціально гострих ініціатив: пенсійну реформу і 50-відсоткове подорожчання газу.

Нагадаємо, місія МВФ приїхала до України 1 лютого для зустрічей з владою і проведення переговорів щодо другого перегляду програми співпраці України і МВФ. 1 лютого керівник місії МВФ Танос Арванітіс відзначив успіх України у виконанні показників, передбачених програмою stand-by.

clipnews