Завдання для ФК “Закарпаття” – незмінні!

І публікації на сумнівних інтернет-сайтах, котрі належать політичним невдахам, що спеціалізуються на виливанні бруду на інших керівництво клуба вважає не чим іншим як спробу очорнити клуб. Подбіні статті, що заявляють про те, що клуб не буде фінансуватися – відверта брехня і нісенітниця спрямована на дискредитацію головної команди області.


Нагадаємо, що команда розпочинає підготовку 20 січня в обласному центрі. Стандартно, упродовж перших трьох днів гравці пройдуть медогляд, та легкі тренування з поступовим збільшенням навантаження.


Вже 25 січня підопічні Ігоря Гамули зіграють перший контрольний спаринг з срібним призером чемпіонату закарпатської області ФК «Середнє».


4 лютого спаринг партнером ужгородців стане ФК «Поляна» (бронзовий призер обласного чемпіонату), а через два дні головна команда краю зіграє з збірною області. Склад останньої складатимуть гравці віковий ценз, який обмежений до 24 років.


Наступні етапи підготовки команди розділені на три цикли і пройдуть в Угорщині, Туреччині та Криму. Наразі ведуть перемовини щодо спаринг-партнерів на цих зборах.


Інформаційний відділ ФК «Закарпаття»

clipnews