Віктор Погорєлов відверто бреше ужгородцям…

Нагадаємо, що з приводу цієї пустопорожньої тріскотні Віктора Погорєлова ректор ЗакДУ Федір Ващук вже мав зустріч із закарпатськими журналістами де аргументовано довів, що Віктор Погорєлов звичайний брехун, який переслідуючи свої власні політичні інтереси, намагається ввести в оману ужгородців.


Після згаданого засіданні III сесії Ужгородської міської ради, в кінці 2010 року, де міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов продовжує брехати вже з трибуни сесійної зали міської ради з приводу парку «Підзамок», та передачу його міській громаді з оперативного управління ЗакДУ, ректор вузу Федір Ващук знову зустрівся з журналістами.


От як відреагував Федір Ващук на запитання журналіста одного із місцевих видань:


– “Ви з приводу парку? Як виявилось, парк ніколи нам не належав. Буде конфуз, і Погорєлов буде вибачатись”.


– Тобто, Ви хочете сказати, що парк “Підзамок” ніколи не був в оперативному управлінні ЗакДУ?


– Звісно! Річ у тім, що парки та паркові зони не можуть передаватись в управління нікому . Вони мають бути тільки комунальними. І ніякого рішення про передачу парку не існувало. Мабуть, думали, що він у нас, тому що два рази на рік ми там проводили “суботники”. Я посилав студентів, ми там прибирали. Тому рішення, яке прийняла сесія – не існує, його нема!


– Як тоді Ви пояснюєте всі ці події навколо парку та рішення сесії?


– Це тому, що хочуть зробити комунальне підприємство, виділити з бюджету кошти, щоб щось робити у парку. І мабуть, думали, що для цього його потрібно забрати у місто.


– А чому в даному питанні фігурує саме ЗакДУ?


– Тому, що ми там прибирали, наводили лад. Тому хтось думав, що парк належить нам. Але такого рішення немає. Погорєлова дезінформували. А тепер комусь хочуть виділити бюджетні гроші. Парком повинен займатись ЖРЕР та міські служби, які повинні прибирати та чистити парк. Це не є функціями університету.


Я б на вашому місці не поспішав з цією інформацією, тому що буде конфуз.


Тож вартує нагадати читачам, що з приводу брехні Віктора Погорєлова вже говорив ректор ЗакДУ Федір Ващук на прес-конференції закарпатським журналістам у прес-центрі «Нове Закарпаття» в кінці жовтня 2010 року.


clipnews