Відео моменту вибуху в “Домодєдово”


На сервісі Youtube з’явився відеозапис, на якому видно вибух, що стався 24 січня в московському аеропорту “Домодєдово”.

Раніше повідомлялося, що щонайменше одна з камер відеоспостереження, встановлених в “Домодєдово”, відобразила мить вибуху в аеропорту. Про це розповіло джерело в правоохоронних органах, що працює на місці теракту.

За його словами, камера зафіксувала той момент, коли терорист-смертник привів у дію вибуховий пристрій.

ОСНОВНІ ВЕРСІЇ ТЕРАКТУ В “ДОМОДЄДОВО”

У той же час джерело в правоохоронних органах стверджує, що вибух в аеропорту міг бути вже не першою спробою терористів. І, начебто, здійснила його жінка.

Проте, один з очевидців стверджує, що перед вибухом в будівлю аеропорту увійшов чоловік і крикнув: “Я вас всіх вб’ю”, після чого пролунав вибух. За інформацією ЗМІ, на місці теракту вже знайдені останки, що ймовірно належать смертнику. Це чоловік арабської зовнішності 30-35 років.

Вибух в аеропорту “Домодєдово” стався в міжнародному залі прильотів приблизно о 16.30 за московським часом (15:30 за Києвом). Подія вже визнана терактом. За даними МВС, вибух був здійснений одним або кількома терористами-смертниками. За фактом вибуху в розшук оголошені троє людей. Джерело стверджує, що смертник був уродженцем Північного Кавказу. Він перебував у натовпі зустрічаючих у залі прильоту міжнародної зони аеропорту.

Вибуховий пристрій був закріплений на тілі смертника. Він був начинений металевими вражаючими елементами. Потужність бомби склала не менше 7 кілограмів тротилу.

У результаті вибуху загинули 35 людей, більше 148 – отримали поранення, 35 з них знаходяться у важкому стані. 46 осіб госпіталізовано.

clipnews