Валентин Штефаньо презентував торт «Ужгород», який стане кондитерською візитівкою міста

Валентин Штефаньо розповів журналістам з яких інгредієнтів складається торт:


«Склад торта містить натуральні вершки, згущене молоко, печене безе та фундук і жодних хімічних добавок. Калорійність торта – мінімальна, зате смак такий, що неможливо забути. Це розраховано на те, щоб стимулювати смакову пам’ять і щоб люди, які хоч раз спробували торт на смак, хотіли скуштувати його знову».


Оскільки, Ужгород – туристичне місто, то цей кондитерський виріб повинен не лише слугувати візитівкою міста, але й привнести прибуток у економічну сферу, а також увійти в історію.


Валентин Штефаньо презентував торт «Ужгород», який стане ужгородською кондитерською візитівкою Як пояснив Федір Шандор, торт називається «Ужгород» у зв’язку з тим, що така назва зрозуміла не лише ужгородцям, але й іншим національним верствам населення. Назва допоможе торту бути пізнаваним і унікальним.


На торті зображено відому історичну пам’ятку Закарпаття – Греко-католицький собор. І назва, і зображення – з шоколаду.


Перша партія тортів (1000) офіційно стартуватиме 14 лютого за участю міського голови Ужгорода. Вартість торта буде близько 40 гривень за 0,5 кг. Придбати його можна буде у кафетеріях «Астіка», «Твінс» та якомусь із супермаркетів.


Рецепт торта виготовила сестра Штефаньо – Валентина, а сам кондитер надав йому гарного, довершеного вигляду. Продукти у торті вітчизняні, термін придатності до 72 годин, тобто трьох діб.


До презентації готового торта, ужгородці мали змогу протягом року куштувати цей смак у експериментальних тістечках, і оскільки, смак подобався більшості, це й стало рішучим моментом у виготовленні майбутньої кондитерської візитівки Ужгорода.Світлана Оксіюк , ВЗП

clipnews