В Ужгороді не зважаючи на заборону Віктора Погорєлова, провели мітинг приурочений до Дня соборності України (ВІДЕО)

Відзначити День соборності України у форматі народного віче націонал-патріотам  виглядає не вдалося.  На площі зібралася сотня людей добра  половина яких перевдягнені з нагоди в цивільне працівники правоохоронних органів  та місцевої спецслужби. З представників влади журналісти помітили лише заступника голови Закарпатської обласної ради, пана Андрія Сербайло.  Воно і зрозуміло, адже за партійною належністю  він просто  не міг ігнорувати  цей політичний захід, який використали виключно як можливість озвучити керівні вказівки свого київського керівництва стосовно нинішньої  влади Партії Регіонів.


Цікавим був коментар дотепника на запитання одного з роззяв, що завжди супроводжують будь-яку юрбу, стосовно малочисельності зібрання : « Та більшість ужгородців, наразі  стоять у черзі за угорськими паспортами».


Можливо саме цей коментар має змусити владу замислитися над тим, чому громадяни України заради покращення життя готові змінити громадянство. І більшість з них йдуть на такий крок, виключно  заради  можливість якось забезпечити свої родини, шукаючи щастя в інших державах.

clipnews