«Три мушкетери» – у Львові

Львів – це найромантичніша та наповнена історією частина України та Європи, в якій поєдналися минулий та теперішній часи. Пропонуємо вам поринути у неперевершений край різноманітних пам‘яток архітектури, соборів, храмів і замків.


Найбільший і найпопулярніший замок у Львівській області Свірж. Колись Свірж був містечком. Зараз про колишній міський статус пам’ятає хіба колишній магістрат у центрі – а ще в 1939 році тут жило понад 3 тисячі осіб. Сучасний Свірж — село (трохи менше за 800 жителів) на берегах однойменної річки, що розливається широкими ставами. Усіх туристів вражають м’які зелені пагорби, величезне плесо ставка, в якому відображаються вагітні дощем хмари, спокій лісів і ланів.


Мальовничий, дуже романтичний замок знаходиться на півдні Львівщини, по дорозі з Перемишлян на село Бібрку. Ті 10 кілометрів поганенької траси від Перемишлян варто проїхати, знаючи, що попереду чекає щось, що залишиться у пам’яті на довгий час.


У Свіржскому замку проводилась зйомка відомого фільму «Трьох мушкетерів», тому це місце досить відоме у світі. Складається замок із трьох фортець і однієї вишки. Такі старі будівлі ренесансного стилю дозволяють поринути у минуле.


Для відвідування замок працює всі дні окрім понеділка, вхід вільний. Щоб доїхати до замку потрібно сісти на маршрут, котрий веде до Перемишлян, а від них всього 2 км траси. Насолоджуйтесь красою Львівського Свіржу!vedinfo.com

clipnews