Суд прокурора Малинича з журналістом обіцяє бути довгим…

Пан прокурор на засідання суду не з’явився. Але, тим не менше, судове засідання таки відбулося. Нарешті журналісту дали можливість ознайомитися з доказами, якими Андрій Малинич обґрунтовує свою вимогу від секретаря обласної організації Національної спілки журналістів України Миколи Кошути, сплатити йому 50 тисяч гривень.


 


Однак, як з’ясувалося, в доказах, наданих прокурором та журналістом є суттєві розходження. Тож суддя переніс слухання справи на наступний місяць.


 


Цікавим є той факт, що прокурор Малинич долучив до справи і відповідального працівника ужгородської міської ради. А точніше, розшифровку запису виступу журналіста Кошути на засіданні ужгородської міської ради, завірену підписом та печаткою того чиновника, що більше відомий закарпатцям під прізвиськом Че Гевара, через жбурляння яйцями у голову нині чинного мера міста Віктора Погорєлова.


 


У зв’язку з тим, що в ході судового розгляду були представлені декілька різних за змістом варіантів відео- та аудіо-матеріалів, єдиний спосіб яким можна встановити факт того, що ж справді відбувалося на засіданні ужгородської міської ради, є призначення експертизи наданих доказів та жорсткого диску комп’ютера, на який вівся запис згаданого засідання. Тож, без сумніву, журналіст Микола Кошута проситиме суд призначити цю судово-технічну експертизу, аби об’єктивно з’ясувати суть справи.


 


Враховуючи той факт, що суддя відмовив журналісту Кошуті у клопотанні викликати до суду, в якості свідка, потерпілого від вимоги хабара прокурором Малиничем, Сергія Ратушняка, з одного боку, і з задоволенням всіх клопотань представника Малинича, маємо сподівання, що суддя не відмовить журналісту у проведенні такої експертизи. Проте така експертиза триватиме щонайменше три місяці, то ж можна зробити висновок, що на рішення суду Малиничу доведеться чекати не скоро.


 


А тим часом громадськість сподівається, що керівництво обласної чи Генеральної прокуратури нарешті дасть відповідь на питання, звідки ж, все-таки, у заступника прокурора міста Ужгорода Андрія Малинича мільйонні статки?

clipnews