Сьогодні Президент та прем’єр-міністр вшанували пам’ять загиблих під Крутами

“Сьогодні ми вшановуємо подвиг українських юнаків, які загинули, захищаючи свою державу. Відвага та самопожертва кількох сотень військових курсантів, студентів, гімназистів стали справжнім прикладом для наступних поколінь борців за незалежність”, – зазначив Янукович.

Він також наголосив, що події далекого 1918 року – важливий урок для сучасних українців. Це і урок мужності, але й урок того, якими уважними ми маємо бути в своїх рішеннях, як міцно треба думати, коли йдеться про життя молодих людей.

“Пом’янімо ж сьогодні по-християнськи звитягу та безстрашність усіх тих, хто впродовж століть віддавав своє життя за незалежність України, за наше з вами майбутнє”, – наголосив президент.


Водночас прем’єр-міністр Микола Азаров взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Крут біля Аскольдової могили в Києві.

Разом з Азаровим на вшанування пам’яті Героїв Крут були присутні перший віце-прем’єр Андрій Клюєв, голова КМДА Олександр Попов, віце-прем’єр-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко, міністр охорони здоров’я Ілля Ємець, міністр культури Михайло Кулиняк.


Як відомо, сьогодні Україна вшановує пам’ять героїв, які загинули у бою під Крутами, захищаючи Київ.


Ряд політиків візьмуть участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знака героям Крут на Аскольдовій могилі в Києві, проте не відомо, чи покладатиме квіти Янукович.


Нагадаємо, 29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут. У цей день у 1918 році на залізничній станції біля села Крути 300 київських студентів, захищаючи підступи до Києва за завданням керівництва Української народної республіки, вступили в нерівний бій з 6-тисячною більшовицькою армією Михайла Муравйова, що йшла на українську столицю. У підсумку, студенти відступили, втративши більше 200 людей.

clipnews