Шахраї “надули” 83-річну ужгородку на 5 тис. гривень

Після прийому ліків її здоров’я не те, щоб поліпшився, а навпаки – значно погіршився. Жінка почала надзвонювати дистриб’юторам, але там спочатку відмовлялися повертати гроші, потім взагалі перестали відповідати на телефонні дзвінки.


Кілька днів по тому в міліцію звернувся ошуканий 46-річний ужгородець. Чоловік розповів, що знайомий житель обласного центру позичив у нього 3 тисячі гривень. Борг пообіцяв віддати через місяць. Але, не дивлячись на те, що час повернення грошей давно минув, той досі не поспішає з поверненням.


Не поділили між собою гроші й двоє ужгородок-підприємців. 39-річна місцева мешканка 3 місяці тому взяла під реалізацію у знайомої 43-річної ужгородки одяг. Але до цих пір не повернула гроші.


Ще більше не пощастило 33-річній ужгородці, яка в серпні 2010 року віддала знайомому 700 євро. Той, нібито, обіцяв у найкоротші терміни виготовити для жінки візу. Але до цих пір від нього ні слуху, ні духу. По всіх цих випадках зараз працює міліція.


Як повідомили в Ужгородському міськуправлінні ГУМВСУ в Закарпатській області, міліціонери просять жителів Ужгорода бути вкрай уважними і не йти на поводу у шахраїв.

clipnews