Прокурор-хабарник мститься Сергію Ратушняку за відмову дати йому хабара у 500 тис. доларів

Цікавим є той факт, що справу порушено за заявою такого собі ГО «Антикорупція», яке, як відомо, було створене і наразі існує за фінансової підтримки сумнозвісного хабарника Андрія Малинича, виключно для боротьби зі своїм шефом прокурором міста Іваном Штефанюком. Саме через цю «громадську організацію» Малинич «зливав» на свого шефа весь бруд, добротно замішаний на запитаннях, звідки у прокурора міста Штефанюка кошти на будівництво триповерхового будинку, та розповідав загалу, скільки родина Івана Штефанюка має у власності земельних ділянок.


Звичайно, публікація Андрієм Малиничем всього цього бруду про корупційну діяльність свого шефа, мала за мету одне – посісти його місце. Адже ужгородцям добре відомо, у який спосіб прокурор Андрій Малинич здобував свої мільйонні статки та долав щабелі карєрної драбини, не гребуючи жодними засобами.


З часом за посередництва «Антикорупції» Андрій Малинич розпочав війну з Сергіем Ратушняком, який відмовився дати «відкат» для хабарника-прокурора Малинича. От що нині пише з цього приводу малиничівський сайт:


«Проведення перевірки вищезазначених публікацій та заяв було доручено заступнику прокурора м.Ужгорода А.А.Малиничу. Як стало відомо виданню «Вся Закарпатська Правда», у ході перевірки було встановлено факт подачі неправдивих даних у кошторисах по виконанню ремонтних робіт, які направлялись до управління освіти Ужгородської міської ради».


Здається, у прокурора-мільйонера Андрія Малинича таки вистачає коштів не лише втриматися на посаді заступника прокурора міста Ужгорода, але й «з’їсти» свого шефа Івана Штефанюка, доводячи своїм покровителям з генеральної прокуратури, що йому «по зубах» навіть Сергій Ратушняк.


За таких обставин не можна залишити поза увагою моральну сторону того факт, що в цю брудну гру хабарника-прокурора втягують й інших людедей, зокрема – дружину Сергія Ратушняка. Можливо, отримавши відкоша від Сергія Ратушняка, прокурор Андрій Малинич буде вимагати «відступні» від його дружини, шантажуючи родину відомого опозиційного політика…


clipnews