Новорічні «подарунки» ужгородцям від погорєловської братви

Щоправда, слово «невідомі» не зовсім доречне. Адже зрозуміло, що це не справа рук простих громадян і акт вандалізму проти ведмедя йде в ланцюжку тих актів вандалізму, які чинила балогівсько-погорєловська братва напередодні виборів, коли мало не щодня бандити викрадали десятки каналізаційних люків і знищували контейнери для сміття, ламали лавиці, щоб скомпроментувати тоді діючу владу. Акт вандалізму з ведмедем йде в тому ж ланцюжку, що і нещодавні підпали автомобілів опального депутата та адвоката. Нині це вже звичайна бандитська помста.

До речі, тоді ж, коли був повалений ведмідь, група осіб увірвалася на огороджену приватну територію в районі басейну «Спартак». Як повідомляють очевидці, нападники приїхали на автомобілі «Тойота Камрі», який належить Ужгородській мерії. Господарі звернулися з заявою в правоохоронні органи. Дивує, що нападники не цуралися так відкрито діяти і приїхали на службовому автомобілі мерії.

Як поведуть себе правоохоронці? Адже в місті міліціонерів, співробітників міської та обласної прокуратур, співробітників СБУ вкупі десь 3000 чоловік. Це майже ціла армія. То невже вони не можуть навести порядок? Більше того, на площі Петефі офіси банків, ресторанів та магазинів дорогих товарів, тому на всіх є відеокамери спостереження. Зловмисників можна легко вирахувати і знайти. Але чомусь не знаходять.

А поки що ужгородські дітки мають подарунки від Балог у вигляді розбитих скульптур. Подарунки діткам за голосування їхніх батьків. Ганьба!

clipnews