Наступного куротного сезону відпочинок у Криму подорожчає

У курортному сезоні 2011 року кримські готелі і здравниці не планують значно підвищувати вартість своїх послуг, зростання цін можливе тільки на рівень інфляції – до 5%.

Про це повідомив заступник міністра курортів і туризму Криму, начальник управління фінансів, економічного аналізу та прогнозування Микола Маринов.

“Відпочинок в Криму значно не подорожчає. Зростання цін можливе лише на рівень інфляції – не більше ніж на 5%” – повідомив Маринов. Подорожчання путівок у кримські готелі і здравниці можливо лише за рахунок включення в пакет нових послуг.

“Нагадаю, що оздоровчий потенціал Криму набагато вищий, ніж у більшості зарубіжних курортів і це варто враховувати” – наголосив Маринов.

Заступник міністра також повідомив, що в майбутньому курортному сезоні очікує збільшення турпотоку в Крим на 15% в порівнянні з минулим роком.

“За підсумками 2010 Крим відвідало 5719 тисяч туристів. У програмі соціально-економічного розвитку Криму ми прогнозували збільшення туристичного потоку на 10%, але вивчення потенціалу майбутнього курортного сезону, а також тенденції, що намітилися як в Україну, так і в світі в цілому, говорять про те, що у нас є всі підстави очікувати збільшення турпотоку на рівні 15%”, – зазначив Маринов.

Нагадаємо, відпочинок у пансіонатах і санаторіях півострова у сезоні 2010 року подорожчав на 10-15% у порівнянні з літом 2009 року.

clipnews