На Донбасі брати-арійці вбили циганку в ім’я “чистоти нації”

У Макіївці на Донеччині розкрили вбивство жінки ромської національності, яке було скоєне у листопаді 2010 року. Причиною вбивства стали ідеологічні міркування.

Зловмисниками виявилися двоє рідних братів, 1987 і 1991 року народження, мешканці міста Харцизьк, раніше не судимі.

Як пояснили затримані, близько двох років вони ведуть здоровий спосіб життя. Позбулися шкідливих звичок – куріння, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, почали активно займатися спортом.

Один з братів захоплювався історією Німеччини. Він почав сповідувати принципи арійської нації, поняття “чистоти нації”.

Брати не терпіли п’яниць і наркоманів, які не лише ведуть безладний спосіб життя, але і збивають з життєвого шляху інших. Невдовзі зловмисники дійшли висновку, що особи, які торгують наркотиками, не мають права на життя, і здійснили свій задум.

У листопаді минулого року в районі міської клінічної лікарні №1 Макіївки вони вбили 50-рчну циганку, оскільки підозрювали, що вона поширює наркотики. На тілі жінці судмедексперти тоді нарахували більше двадцяти колотих ран: пізніше з’ясувалося, що брати вбивали свою жертву заточками.

Зараз підозрювані заарештовані і перебувають у слідчому ізоляторі. Висунуті обвинувачення за статтею “умисне вбивство”, яка передбачає від 10 років до довічного позбавлення волі. Ведеться слідство.

clipnews