Міліція провела з главою сумської “Народної самооборони” профілактичну бесіду

Керівника Сумської облорганізації “Народної самооборони” Івана Боршоша, про викрадення якого раніше повідомляла партія, було затримано за порушення громадського спокою. З ним було проведено профілактичну бесіду. Про це заявили в УМВС України в Сумській області.

Як повідомляється, 22 січня в місті Суми патрульний наряд військової частини звернув увагу на п’ятьох осіб, які своєю поведінкою порушували громадський спокій.

“На зауваження патрульного наряду не порушувати громадській спокій, один із компанії почав сперечатися. Так як від цієї особи чувся різкий запах спиртного, військовослужбовці попросили надати документи, що засвідчують особу. Чоловік відмовився це зробити”, – заявили в міліції.

Оскільки в його діях вбачалися ознаки правопорушення, передбаченого статтею 178 Кодексу про адміністративні правопорушення, його було доставлено до відділку міліції, де встановлено його особу.

“У зв’язку з малозначністю правопорушення було прийнято рішення звільнити його від адміністративної відповідальності. З громадянином було проведено профілактичну бесіду. Телефоном про це було повідомлено дружину цього громадянина, яка приїхала і на таксі повезла його додому”, – уточнили в міліції.

Правоохоронці наголосили, що ані сам голова осередку партії, ані його дружина не мали жодних претензій до військовослужбовців та працівників міліції.

Нагадаємо, 22 січня “Народна самооборона” заявила про викрадення керівника Сумської обласної організації. Нібито, невідомі схопили його, посадили в мікроавтобус та вивезли за межі міста.

У неділю, 23 січня, партія повідомила про те, що Боршош насправді затриманий правоохоронними органами.

clipnews