Міф про «комунальника» Погорєлова згорів разом зі сміттям

У понеділок, 10 січня, ми вже писали про те, що ужгородська міська влада чхати хотіла на свої обов’язки і, таким чином, поставила хрест на своєму іміджеві «господарників». Але черговий штрих до картини брудного відношення (як в прямому так і в переносному значеннях) до міста Ужгорода його мера та депутатів, додало те, що сміття на вулиці Можайського, яке було відзняте нашою редакцією напередодні, згоріло наступної ж ночі.

Загасити вогонь було не просто. За словами очевидців, не допомогли навіть три вогнегасники. На щастя, працівники МНС приїхали вчасно і загасили полум’я раніше, ніж воно перекинулось на автівки, які були припарковано поруч.

Вартість такого контейнера за попередньої влади складала біля 3 тис. гривень. Тепер їх ціна вдвічі вища. Тож всього лише за одну ніч, через абсолютну байдужість міської влади до проблем Ужгорода, міське майно зазнало значних матеріальних збитків, але і це аж ніяк не вплинуло на цілковитий «пофігізм» мера Погорєлова до міста та його мешканців. Воно й не дивно, оскільки у теперішнього міського голови фактично немає електорату – лише куплені Балогою по 150 гривень голоси. Тож і піклуватись нема про кого.

Задля задоволення нашої цікавості ми навідались і до фешенебельного району Ужгорода, у якому, власне і проживає псевдо-господарник пан Погорєлов. Картина на вулиці Сріблястій не здивувала нас абсолютно нічим, адже проблема сміття заполонила абсолютно все місто, не залежно від матеріальних статків його населення. І навіть там, де проживає мер нас зустрів справжнісінький свинарник.

Згадуючи передвиборчі гасла нинішнього мера та дивлячись на те, як Ужгород нині потопає у власному смітті так і хочеться зробити висновок про те, що міф про «господарника» та «комунальника» Погорєлова, який поверне місту порядок, згорів разом із сміттям. І хоча від казки про чудове майбутнє та прекрасне місто залишився лише попіл, відходи ж продовжують горіти, а разом з ним горить і міський бюджет, що поповнюється нами – платниками податків.

clipnews