Масове вбивство в Росії: розстріляно всю сім’ю кримінального авторитета

Чергове масове вбивство скоєно на півдні Росії – 21 січня в Ставрополі. В гаражі приватного будинку розстріляли цілу сім’ю. Всього виявлено тіла восьми загиблих – п’яти чоловіків і трьох жінок. Двом дітям вдалося врятуватися.

Офіційно повідомляється, що убитий власник будинку та члени його сім’ї. За неофіційними даними, йдеться про сім’ю та прислугу місцевого кримінального “авторитету” Володимира Слезарева на прізвисько Хан. Будинок, в якому він мешкав, належав його дружині, вбитій в 2003 році.

Під час нападу вдалося вижити восьмирічній внучці Хана – дівчинка дивилася мультфільми на другому поверсі. За іншими даними – врятувався 8-річний хлопчик. Вижило ще і немовля приблизно місячного віку.

Джерело в правоохоронних органах повідомило, що крім 60-річного Слезарева, вбиті його співмешканка, донька разом із зятем, няня, водій і собаківник. Трохи пізніше у дворі була знайдена загибла внучка Хана. Їхні тіла виявив садівник, який працював у садибі.

За даними джерела, як основну версію злочину розглядають кримінальні “розбірки”. В результаті попереднього замаху кілька років тому кримінальний авторитет був поранений, а його дружина загинула.

Джерело каже, що вбитий раніше був так званим “наглядачем” по місту, але був відсторонений, оскільки неправильно розпоряджався грішми з “общака”.

Масове вбивство в Ставрополі відбулося через два з половиною місяці після подій на Кубані, на станиці Кущевська, де по-звірячому вбили 12 осіб. Тоді обгорілі тіла 12 людей з колото-різаними ранами були виявлені в будинку місцевого фермера 5 листопада 2010. Вбивство викликало широкий громадський резонанс. З’ясувалося, що протягом багатьох років там діяла банда, яка тероризувала місцевих жителів.

Ще одне масове вбивство сталося у січні цього року у Новокузнецьку, що на півночі Росії.

Правоохоронці виявили тіла чотирьох осіб з ножовими пораненнями. Загиблі – господар будинку, його дружина, дочка і внучка. Також на місці стрілянини з пораненням виявлений непрацюючий, раніше судимий чоловік. Слідчі також знайшли живою півторарічну дитину, яка ховалася під ліжком.

clipnews