Кримінальні звичаї ужгородського «комунальника» Погорєлова

Так, начальник муніципальної поліції Ужгорода Борис Борисов віддав наказ про знесення огорожі навколо земельної ділянки. В свою чергу, журналісти, яких до речі скликала речник міськради Алла Хаятова, з метою зайвий раз пропіарити свого патрона Віктора Погорєлова, одразу ж поцікавились з якою метою та на яких підставах проводяться зазначені роботи.

Вмотивованої відповіді від представника влади Борисова журналісти так і не отримали. Юристи, які представляли інтереси власника земельної ділянки надали представникам ЗМІ відповідні дозвільні документи на земельну ділянку. Так, лише після втручання юристів та правоохоронців, комунальна рейдерська бригада припинила свої незаконні дії. Ужгородці, присутні на цьому дійстві, споглядали доволі кумедну картину: спочатку підручні Погорєлова демонтували огорожу, а після приходу міліції, справно змонтували її назад. Тож, городяни вкотре переконалися, що грізні обіцянки Віктора Погорєлова насправді є пустопорожніми. Воно і зрозуміло, адже виглядає хоробрість колишнього злочинця-хабарника закінчується там, де з’являється сержант у міліцейських погонах.

Віктор Погорєлов в черговий раз чинить переслідування проти приватних підприємців Ужгорода нехтуючи законодавством України.

Постає логічне запитання, чому на прибирання міста «нема» комунальників та спецтехніки, а на незаконну рейдерську атаку вони одразу ж знаходяться? І хто оплатить їх роботу, адже вони змушені обслуговувати особисті забаганки Погорєлова. Правда ці кошти просто мізерні, в порівнянні з 21 мільйоном гривень, який зник з міської казни, не без допомоги Віктора Володимировича під час його першої каденції.

clipnews